چرا آسایشگاه سالمندان پرهام

 • پزشکی و سلامت +

  حضورپزشك به صورت دائم درمركز و حضورتيم تخصصي پزشكي شامل متخصص اورژانس متخصص داخلي متخصص ارتوپدي متخصص روانپزشك كه درصورت نياز بربالين عزيزانمان حاضر ميشوند ، همچنین برنامه های منظم فیزیوتراپی و کاردرمانی ، روانشناسی و مددکاری مشخصا به طول عمروبهبود کیفیت زندگی سالمند کمک میکند.
 • تجهیزات +

  مجهزبودن مركز به بخش فيزيوتراپي بادستگاههاي پيشرفته وبه روز جهت توانبخشي عزيزانمان ، استخرسونا جكوزي بسيارزيباهمراه باكليه خدمات آبدرماني و ماساژدرماني حرفه اي و همچنین وجود آسانسور و دسترسی به تمام طبقات و دسترسی به استخر ،روف گاردن،حیاط می باشد.
 • ساعات ملاقات +

  آزادبودن ساعت ملاقات ازده صبح تا شش بعدازظهربه جهت اينكه ازنزديك درجريان برنامه هاي روزانه عزيزانمان شامل برنامه غذائي توانبخشي پزشكي پرستاري تفريحي و....قراربگيريد . ازمزاياي مهم اين مركز آزادبودن ساعت ملاقات ازده صبح تا شش بعدازظهربه جهت اينكه ازنزديك درجريان برنامه هاي روزانه عزيزانمان شامل برنامه غذائي توانبخشي پزشكي پرستاري تفريحي و....قراربگيريد.
 • ظرفیت و امکانات مرکز +

  تنها مرکز دارای ظرفیت 100 نفر در تهران و حتی کل کشور دارای بخشهاي جدا ازهم كه سالمندان عزيزمان برحسب شرايط روحي وجسمي مشابه كنار هم قرارميگيرند.
 • مجوزها و اعتبار مرکز +

  مجوز رسمی از سازمان بهزیستی
 • مزایای خانه سالمندان +

  از مزایای خانه سالمندان این است که افرادی که در یک رده سنی هستند می توانند در کنار هم باشند و ار خاطرات مشترکشان با هم صحبت کنند. همانطور که می دانیم بیماری آلزایمردر سالمندان خیلی فراگیر شده و درمان قطعی ندارد و بهترین راه مقابله با آن زندگی اجتماعی و هم صحبتی با افراد است. هرچه این افراد در جمع بیشتر باشند،احتمال پیشرفت یا شروع آلزایمرکمتر میشود. خانواده ها باید با سالمند خود صحبت کنند که اینکه ما شما را به خانه سالمندان میبریم از سر بی مهری نیست بلکه به خاطر این است که آنجا خدمات و همه چیز در کنار هم محیاست و ما تمام وقتمان را در منزل نیستیم که به شما رسیدگی کنیم. احتمال زمین خوردن یا احتمال حادثه ممکن است که باشد ولی وقتی که سالمند در یک آسایشگاه استانداردی باشد که در آنجا به طور دائم و شبانه روزی پزشک و کارشناس پرستاری، پرستار،بهیار،کمک بهیارو مراقبین حضور داشته باشند و با وجود یک برنامه غذایی منظم و طبق استاندارهای لازم و تحت نظر پزشک متخصص تغذیه دیگر نگرانی از بابت تغذیه و سلامت باقی نمی ماند.
 • 1

logo small2 آسایشگاه سالمندان پرهام،

خانه سالمندان،اسايشگاه سالمندان

مرکز نگهداری سالمندان!

parham nursing home